Pierwszy wyjazd! Było nas 13 osób – szóstka biorąca udział w Trophee Mer (regatach morskich) i siódemka w Trophee Sable (turnieju sportów plażowych). Dla każdego z nas udział w imprezie był nie tylko spełnieniem marzeń, ale także sporym wyzwaniem.

W regatach stratowało 170 załóg z 22 krajów sklasyfikowanych w 7 różnych grupach startowych. Nasza ekipa na jachcie A35 zaliczała się do jednej z grup handikapowych – HNC. W ciągu tygodnia zmagań wzięliśmy udział w kilku rodzajach wyścigów, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, sprawdziliśmy swoje możliwości i przeżyliśmy niesamowitą przygodę z fantastycznymi ludźmi. Rezultatem naszych wysiłków było dobre 14. miejsce, duma i satysfakcja z tego, co udało nam się osiągnąć.

Podczas gdy ekipa żeglarska dzielnie walczyła na wodzie grupa biorąca udział w Trophee Sable również miała pełne ręce roboty. Ich zadaniem była między innymi promocja uczelni, sponsora (Infosys), Łodzi i Polski. Na standzie udekorowanym w stylu hawajskim robili wszystko by przyciągnąć uwagę innych i zaprezentować ekipę, uczelnię oraz kraj w jak najlepszy i najciekawszy sposób. W międzyczasie brali też udział w różnych konkursach – zarówno tych normalnych jak siatkówka plażowa, jak i nieco bardziej oryginalnych np. jedzenie hot-dogów na czas, gdzie zdobyli mistrzostwo w wielkim stylu :)

Dla wszystkich udział w 42. CC EDHEC był cennym doświadczeniem i wspaniałą przygodą. Dlatego też zdecydowaliśmy się na udział w kolejnej edycji i walkę o poprawę osiągnięć.

Tegoroczni sponsorzy

Tegoroczni Patroni